HAKKIMIZDA

Joygame, 2009 yılından yani kuruluşundan bu yana yayıncı ve yapımcı olarak Dijital Eğlence sektöründe oyun ve eğlence severlere hizmet veren Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’nin lider online oyun yayıncısı ve en büyük oyun firmalarından biridir. Joygame’in amacı, bu bölgelerin Dijital Eğlence Sektöründeki büyük boşluğunu kapatarak, oyun severlerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık bir hizmet anlayışı ile Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarına bunları lokalize ederek en kaliteli online oyunları ve eğlenceyi sunmaktır.

7/24 Müşteri desteği, A'dan Z'ye oyun lokalizasyonu, yerel pazar ve bölgesel pazarlamaya verilen değer, online ve offline aktiviteler, sosyal ağlardaki eğlence ortamı ve online oyun keyfini birleştiren yapısı, oyuncular için kolay ödeme seçenekleri, MMOFPS, MMORPG, MMO Aksiyon, Sosyal Oyunlar, Casual Oyunlar ve Mobil Oyunlar, Flash ve HTML5 gibi oyun kategorileri Joygame 'nin sunduğu ürün yelpazesinin sadece bir bölümüdür.

Coca-Cola, Fanta, Turkcell, GNCTRKCLL, Electronic Arts gibi Türkiye ve Global’de köklü firmalar ile iş ortaklıkları yapan Joygame, dijital eğlenceyi sunmanın yanı sıra bu vizyonu farklı sektörlere de tanıtarak sektörün büyümesine çok büyük katkı sağlamaktadır.

2011 yılının ilk yarısından itibaren açılan Mısır ofisi, Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerine lokal olarak Arapça hizmet vermeye başlamıştır. Joygame’in ana hedefi 400 milyondan fazla nüfusa sahip bu bölgede Türkiye’deki gibi lider oyun şirketi olmaktır. Kore’nin en büyük ve sektörünün duayen firmalarından Netmarble’ın ortaklığı ile beraber global pazardaki yerini de alan Joygame, hedeflerine bir yeni bölgeyi daha eklemiştir. 

Joygame, başarması çok zor olan 100.000 anlık oyuncu sayısı, 40.000.000+ üyesi, 3 milyon aktif oyuncusuyla 5 yıl gibi bir sürede büyük başarılara ulaşmıştır. 55’den fazla yerel ve global ödüle layık görülmüştür. Joygame, Joygame Arabic, Joygame Global, Joygame TV ve anime portalı JoyOtaku ve Joygame Sports, Joygame’in dijital eğlence ve oyun sektörüne armağan ettiği markalardan bazılarıdır.

Bizimle ilgili daha detaylı bilgi almak istersen de aşağıdaki videomuzu bir izle istersen. Ya da ofis resimlerimize bakabilirsin.