MARKALARIMIZ

joygame kurumsal markalarimiz joygame logo
Joygame - //www.joygame.com

Türkiye'nin en iyi oyun ve eğlence merkezi. Birbirinden farklı her segmente uygun oyunlar, sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebileceği fonksiyonlar; video, resim paylaşımı, forumlar, blog sayfaları, özel profil oluşturabilme, anlık ileti ve daha fazlası...

Bu kadar hizmeti aynı anda verebilen Türkiye'deki tek ve en büyük portal, Joygame.

Türkiye’nin ücretsiz online oyun sektöründe bir numaralı öncü ve yenilikçi portalı olan Joygame, milyonlarca oyuncunun severek takip ettiği yeni nesil eğlence merkezidir. Sahip olduğu geniş oyun portföyü ile her yaştan oyuncunun ilgisini çekmeyi başaran Joygame, Türkiye’de online oyun sektörüne getirdiği yenilikçi ve kaliteli bakış açısıyla kısa sürede başarıyı elde etti.

Joygame’in kısa sürede elde ettiği bu başarının sırrı; Türk oyuncularına dünyada milyonların beğenerek oynadığı kaliteli yapımları “ana dil” desteğiyle “%100 Türkçe içerikle” sunmasından geçiyor. Web tabanlı oyunların yanı sıra indirilebilir oyun içeriğiyle online oyunların sunduğu sınırsız ve özgün dünyayı oyunculara paylaşan Joygame’in oyun portalında; Wolfteam, Goley, Rakion, Cengiz Han 2, M-Star, R.I.P, gibi dünyada da milyonların severek oynadığı oyunların Türkçeleştirilmiş versiyonları yer alıyor.

Sadece sunduğu oyunlarla sınırlı kalmayan Joygame portalı; oyuncular için özel geliştirilmiş video ve resim paylaşımı, dinamik forum yapısı, kişisel blog sayfası oluşturabilme, anlık ileti ve diğer yan özellikler ile birlikte pek çok farklı hizmeti bir arada verebilen Türkiye’deki en büyük portallardan biri olma özelliğini taşıyor.

İnternette olduğu kadar sosyal yasamda da aktif bir marka olan Joygame; gerçekleştirdiği etkinlikler, fuar katılımları, online turnuvalar, internet kafe iletişimi ve oyuncularla bire bir diyaloğu sayesinde sahip olduğu dinamik marka yapısını her alanda yansıtıyor.

Joygame Hizmetleri

 • Tek bir üyelikle tüm oyunlarimizi kolayca oynama imkâni (single sign on).
 • Türkiye'ye ve Türk oyuncusuna uygun lokalizasyon.
 • Oyunlar için profesyonel ekiple yapilan dublajlar.
 • 7/24 oyunlarimizi takip eden Oyun Görevlileri.
 • 7/24 Topluluk Yöneticileri, admin ve moderatörler tarafindan kontrol edilen forumlar.
 • Kendine özel profil yaratabilme.
 • Kendine özel blog sayfalari.
 • Anlik ileti sistemi, messenger sistemi.
 • Video paylasimi.
 • Resim paylasimi.
 • E-posta sistemi.
 • Birçok ödeme seçenegi ile oyuncularimiz için kolay alisveris imkani. Click&Buy / E-pin (Gamesultan) / Kredi Karti / Mobil Ödeme / Matomy / Sponsorpay/ Moneybookers

Joygame için Ne Dediler?

 • “2010&2011 yilinin en iyi oyun sitesi” - Webrazzi Internet Ödülleri 2011
 • “Türkiye’deki en profesyonel oyun sirketi” - Tek Jeton TV Programi
 • “Türkiye’nin en heyecan veren oyun portalı” - Oyungezer Oyun Dergisi
 • “Oyunculukta yeni bir dönemi sunmaktan gurur duyariz; Joygame” - Level Oyun Dergisi
 • “Içerikte ve kalitede hep bir adim önde!” - Free2Play Online Oyun Dergisi
 • “2009 yilinin adrenalin ve heyecan merkezi” - Free2Play Online Oyun Dergisi
devamı
joygame kurumsal markalarimiz joygame arabic logo
Joygame Arabic - ar.joygame.com

2011 yılının ilk yarısından itibaren açılan Joygame Mısır ofisi, Kuzey Afrika ülkelerinde tüm Ortadoğu ve Arap dilinde hizmet vermeye başlamıştır. Joygame’in bu bölgedeki ana hedefi 400 milyondan fazla insan olan Arap piyasasında da Türkiye ile aynı olarak, lider oyun şirketi olmaktır.

joygame kurumsal markalarimiz joygame mobil logo
Joygame Mobil - www.joygame.com/mobil-oyunlar

Türkiye’nin en iyi oyun portalı Joygame, oyun severlere oyun oynamanın keyfini hem mobil de hem de bilgisayar başında veriyor.

Wolfteam, Cengiz Han, Goley, Mstar gibi Joygame’in popüler oyunlarının yanı sıra, Mobil oyunları da büyük ilgi görüyor. Üstelik tamamen ücretsiz!

O zaman içinizde oyun aşkını dışa vurmanın tam zamanı!

Darklings’de Lum’a yardım ederek dünyayı kurtarın, Animals vs. Mutants ile sevimli hayvanlara yardım edin, okeyin doğru adresi OkeyTürk’le tanışın, tavla tutkunlarının uğrak yeri Tavla Beni’de tavla oynamanın dibine vurun!

Sadece bu kadar mı?

Tabii ki de değil! Joygame Mobil’e yeni gelecek oyunlardan haberdar olmak için ve daha fazla bilgi için tıklayın!

devamı
joygame kurumsal markalarimiz joygame kiddo logo
Joygame Kiddo - www.joygame.com

Online oyun sektöründe Türkiye’nin lider şirketi Joygame, kuruluşundan bu yana ‘Dijital Eğlence’ sektöründe oyun severlere zengin içerikler sunuyor. Yayınladığı oyunlara sürekli yenilerini ekleyen Joygame, oyun severlerin karşısına bu sefer yepyeni bir kategori ile çıkıyor.

Joygame, yeni markası JoyKiddo ile flash oyun yayınlamaya başlıyor. JoyKiddo’da beceri oyunlarından çiftlik oyunlarına birçok farklı kategoride eğlenceli flash oyun oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

devamı
joygame kurumsal markalarimiz joygame e sports logo
Joygame Sports - //www.joygamesports.com

Teknolojide ve internet alanında yaşanan gelişmeler her alanı etkilediği gibi Spor alanında da gelişmelere yol açmıştır. Elektronik Spor kavramı 2000’li yılların başlarından itibaren hızlı bir şekilde yayılmıştır. Bu yenilikçi spor dalı hem fiziksel hem de mental beceri gerektirmektedir. Bu yenilikçi spor dalının kolayca icra edilmesi, kitleler ile etkileşime çok daha hızlı geçebilmesi sebebiyle hızlı bir ilerleme kat etmiştir. Kendine özgü araç ve gereçlere sahip olan Elektronik Spor oyunları, özellikle genç nesillere hitap eden, onlara takım çalışmasını, ruhunu ve disiplini öğreten yenilikçi bir spor dalıdır.

Oyuncularına her zaman en iyiyi ve en kalitelisini ulaştırmaya çalışan Joygame, www.joygamesport.com sitesiyle Elektronik Spor Takımları ve Sporcularına özel bir sosyal ağ kurmuştur. Bu sistem ile beraber sporcular, yeni arkadaşlıklar kurabilecek, takımlaşacak, turnuva ve liglere dahil olabileceklerdir. Elde ettikleri başarılar ile gerek sponsor desteklerini daha kolay alacak gerekse takipçi sayılarını arttırarak yeni gelir modelleri oluşturabileceklerdir.

Her şeyden önemlisi, en iyi olma yolunda kendilerini gösterebilecekleri ve bunu kanıtlayabilecekleri bir arenaya sahip olacaklar. Unutulmamalıdır ki başarı emek ve sabır ister.

Joygame’de milyonlara karşı mücadeleye hazır mısın?

devamı
joygame kurumsal markalarimiz joyotaku logo
Joyotaku - www.joyotaku.com

Joyotaku, Joygame bünyesinde filizlenmis, Türkiye’de Anime ve Cosplay severlerin fikirlerini veya kreasyonlarını paylaştıkları, birbirlerini takip ettikleri ve hatta mesajlaştıkları, üzerinden etkinlikler düzenleyerek buluştukları, bu dünyadan haberleri alabildikleri ve en önemlisi sevdikleri anime serileri HD kalitesinde Televizyon yayınlarından sadece 1 saat sonra ve tamamen düzgün Türkçe altyazılar ile izleyebildikleri Türkiye’nin Anime & Cosplay Platformu'dur.

Anime & Cosplay tutkunlarının merakla beklediği Joyotaku, yukarıda belirtilen genel sunularının yanı sıra kendi düzenleyeceği online ve offline etkinlikler ile yurt dışında da Türkiye’de Anime/Cosplay dendiğinde akla ilk gelen marka olmayı ve tüm takipçilerine en iyisini sunmayı amaç edinmiştir.

devamı
joygame kurumsal jat logo 1
Joygame Avcı Timi (JAT) - jat.joygame.com

Türkiye'de oyun sektöründe ilklerin öncüsü olan Joygame, ülkemizde hızla büyümekte olan oyun pazarı ve oyuncu kitlesine yönelik olarak bir ilke daha imza attı ve Türkiye’nin ilk ve tek Oyun Radyosu “Jeton”u, Spectrum Medya işbirliği ile 2012 senesinde hayata geçirdi. Online olarak Karnaval.com altında yayın yapan Jeton, genç dinleyici kitlesine yönelik müzik, oyun dünyası ve teknoloji içeriğine sahip dopdolu bir online radyo sağlamış oldu. Jeton radyo 2015 senesine kadar yayın hayatını sürdürdü.

joygame kurumsal markalarimiz joygame tv logo
Joygame TV - www.joygame.com

Joygame Türkiye’nin en başarılı oyun yayıncısı olmasıyla birlikte, iyi bir entertaintment olma yolunda Joygame TV çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kendi bünyesinde kurduğu stüdyolarda üretime devam eden Joygame TV deneyimli yapım ekibiyle, binlerce oyuncunun izlediği canlı yayınları, etkileyici lansman videoları ve etkinliklerin interaktif filmlerini başarılı bir şekilde üretmeye devam etmektedir.

joygame kurumsal markalarimiz hengame logo
Hengame - www.hengame.gen.tr

Türkiye'de MMO Oyunları arası gezilebilen ve bilgi toplamaya yardımcı olan ilk MMO portalıdır. Almanya'nın en büyük oyun portallarından Bigpoint ve SHR isbirliği ile oluşturulan Hengame oyun severlere;

 • Onlarca web tabanlı oyun
 • Türkçe içerik
 • Dünyanın her yerinden gelen oyuncularla bir araya gelme imkanı sunmaktadır.
devamı
joygame kurumsal markalarimiz jeton logo
Jeton (2012-2015) - www.karnaval.com/jeton

Türkiye'de oyun sektöründe ilklerin öncüsü olan Joygame, ülkemizde hızla büyümekte olan oyun pazarı ve oyuncu kitlesine yönelik olarak bir ilke daha imza attı ve Türkiye’nin ilk ve tek Oyun Radyosu “Jeton”u, Spectrum Medya işbirliği ile hayata geçirdi. Online olarak Karnaval.com altında yayın yapan Jeton, genç dinleyici kitlesine yönelik müzik, oyun dünyası ve teknoloji içeriğine sahip dopdolu bir online radyo sağlamış oldu.