PARTNERLİK

joygame kurumsal samsung logo

Samsung

Samsung Sosyal Medya Projesi

Samsung iş birlikteliği ile gerçekleşen proje kapsamında, markanın istekleri doğrultusunda sosyal medya mecrasına Joygame tarafından fan yönlendirilmiştir. Çalışma kapsamında bir uygulama yazılmış olup Joygame sosyal medya mecralarında reklam görselleri ile birlikte yayınlanmıştır. Bu uygulamaya gelen kullanıcılar, Samsung markasının Facebook sayfasını beğenerek çeşitli oyun içi hediyeler kazanmıştır. Markanın sosyal medyasına 140.000 adet like yönlendirilmiş olup, marka Socialbakers listelerinde haftanın en hızlı yükselen facebook sayfaları arasına girmiştir.

Samsung Tanıtım Etkinliği

Samsung mağazalarında yapılan S3 Mini tanıtımını daha canlı tutmak amacıyla ve markanın hedef kitlesine direk dokunabilmesinin hedeflendiği bir etkinlik projesidir. Joygame kitlesi  Trump Towers’da gerçekleşecek S3 Mini tanıtım etkinliğine davet edilmiştir. Etkinlik Joygame’İn tüm portal ve sosyal medya mecralarında duyurulmuş , oyuncular etkinliğe yönlendirilmiştir. Trump Towers’da gerçekleşen etkinliğe katılanlara hem oyun içi hediyeler verilmiş hem de Samsung S3 Mini tanıtımı yapılmıştır.

Bu şekilde etkinliğe hem doğru hedef kitle yönlendirilmiş, hem de Joygame oyuncularına ürün tanıtımı yapılmış ve hediyeler dağıtılarak keyifli vakit geçirmeleri sağlanmıştır.

Samsung ile İş Birliğimiz