PARTNERLERİMİZ

joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler netmarble logo
NETMARBLE

Global Media Grubu Netmarble, yayıncılık, film, müzik, oyun içeriği ve platform servislerini kullanıcılarına sunuyor.

Netmarble, Asya'nın popüler kültürünü yansıtmaktadır. Netmarble, Kore'nin en popüler oyun portalıdır. "MaguMagu" dahil 70'den fazla oyunu piyasaya sunmaktadır. Netmarble, 35 milyondan fazla üyeye online oyun servisi sağlamaktadır. Kore'nin ilk online oyun yayıncılık firması olan Netmarble, oyunlarını dünya çapında 20'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler softnyx logo
SOFTNYX

Softnyx, Merkez ve Güney Amerika piyasasına giriş yapan ilk firmadır. Piyasada yer aldığı günden beri liderdir. Global ve yerel servislerde başarılı projelere imza atmışlardır. Softnyx, Gunbound, Rakion ve Wolfteam gibi gelişmi online oyunlara sahiptir.

joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler ea games logo
EA GAMES

EA Entertainment Software Ratings Kurulu (ESRB) ve oyun reytinglerini destekler. Bir ESRB üyesi olarak, endüstri destekli, gönüllü reyting sistemine inanmaktadır. Doğru reytingleri, bilgisayar ve video oyunlarının tarafsız bilgi ile satın alma kararını sağlamak için tasarlanmıştır.

joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler g plus games logo
G+ GAMES

2011 yılında kurulan G Plus Games 20’nin üzerinde geliştiricisi ile birlikte tüm deneyimlerini RIP: Final Bullet’a aktarmaktadır. Birçok başarılı MMOFPS oyun projelerinde çalışmış olan geliştiricilerinin sektördeki ortalama deneyimleri 10 yılın üzerindedir.

joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler nurien logo
NURIEN

Nurien, Kore’nin en iyi oyunlarını üretmek için çalışan lider oyun firmalarındandır. Nurien’in etik anlayışına göre en iyi oyun sadece eğlence sağlamaz, aynı zamanda oyun üreticileri ve oyuncuları bir araya getirir.

Nurien, oyuncular için hem internet üzerinde, hem de mobil ortamda kolay ulaşılabilir bir platform oluşturmak için tüm olanaklarıyla çalışmakta, ve Nurien tüm çalışanlarını yaratıcılıklarını geliştirmeleri ve yepyeni eğlence sistemleri oluştumaları için desteklemektedir

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler anipark logo
ANIPARK

Anipark, 2000 yılında Kore’de kurulmuş bir oyun firmasıdır. “The Dream Provider” sloganını ilke edinmiş olan Anipark stüdyosu, birden fazla platformda, üst düzey kalitede oyunlar geliştirmesiyle tanınmaktadır...

Kullanıcının ihtiyaçlarını her şeyden üstte tutan Anipark çalışanları, sadece en iyi fikirleri oyunlarına yansıtmasıyla dikkat çekmektedir. Kore’nin en çok oynanan Baseball oyunu MaguMagu ve Türkiye’nin en çok oynanan futbol oyunlarından biri olan Goley’in yanında farklı zevkler için geliştirdikleri diğer oyunları da portföyleri arasındadır.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler bigpoint logo
BIGPOINT

Şirketin amacı; tarayıcı tabanlı oyunları, yüksek kaliteli grafikler ile oyun dünyasına kazandırmaktır. İnsanların, arkadaşları ile oyun oynayabildikleri ve kendilerini ifade edebildikleri bir oyun platformu geliştirmek ana hedefleridir. 

Bigpoint.com, bir web sitesi olmakla birlikte 340 milyondan fazla oyuncunun bulunduğu bir topluluktur.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler kylingames logo
KYLIN GAMES

Kylin Games, Çin'in Pekin kentinde 7 Temmuz 2007'de kurulmuştur. Çin piyasasında lider konumda bir oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Öncelikli hedefi, online oyun ve özel oyun motorları geliştirmektir. 

Güçlü teknoloji ve yaratıcı oyun tasarım yeteneklerine sahip olan firma, oyuncuların tercihlerini ve pazar eğilimlerini karşılamak için tasarlanmış popüler online oyunları tanıtmak için çalışır.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler n2 play logo
N2 PLAY

N2 Play, 2011 senesinde kurulmuş dünyanın en iyi sosyal oyun stüdyosudur. Firma, mobil ve online sosyal oyunları geliştirme üzerine uzmanlaşmıştır.
N2Play’in vizyonu dünya çapında geliştirdiği tüm oyunlar ile oyun severleri her zaman ve her yerde eğlendirmektir...

Firma 2011 senesinde kuruluşundan sonra Netmarble’ın bünyesi altına girmiştir. Çıkardıkları ilk başarılı oyun Go & Go TV’dir. 2012 yılında en başarılı oyunları Modoo Marble piyasaya çıkmıştır. Modoo Marble, 2013 senesinde Tayland’da en başarılı online oyun seçilmiş ödüllü bir oyundur. 2013 senesinde oyunun mobil versiyonu da yayınlanmaya başlanmış, 2014 senesinde oyun global piyasaya açılmıştır.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler looki logo
LOOKI

2005 yılında kurulan Looki grubu, şuanda yaklaşık 50 ülkede yayın yapan dünyaca ünlü çok sayıda oyunu ve milyonlarca oyuncusuyla geniş bir portföye sahip bir yayıncıdır.
Looki, Free to Play kategorisinde Premium birçok oyun barındırırken aynı zamanda oyun piyasasındaki uzun bir geçmişin getirdiği tecrübe ile oyuncuları için yüksek kaliteli destek ve topluluk yönetimi de sunuyor.

joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler oasis games logo
OASIS GAMES

Oasis Games, 2011 yılında Hong Kong'da kurulmuştur. Oasis, uluslararası online oyun işletmesi ve distribütörü olarak kendisini piyasada tanıtmaktadır. Birbirinden farklı oyun türleri ve mobil oyunlar ile hizmet vermektedir. Çok uluslu ve çok dilli bir oyun dünyası yaratmak, şirketin amaçlarından biridir.

joygame kurumsal partnerlerimiz oyun gelistiriciler maius games logo
MAIUS GAMES

Maius Games Ağustos 2008’de kurulmuş olup; aralarında SUN, FR-Online, Lineage, Kingdom Under Fire ve Aion’un bulunduğu birçok konsol ve çevrimiçi oyunuyla tanınmaktadır. Netmarble’ın stratejik ortağı olan Maius Games’in adı Latince Gelişim Tanrıçası anlamına gelen “MAIA” kelimesinden gelmektedir.