PARTNERLERİMİZ

joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz turkcell logo
TURKCELL

Türkiye'de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994'te Turkcell'in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998'de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü.

joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz coca cola logo
COCA COLA

Türkiye’nin online oyun markası Joygame, işbirliklerine hız kesmeden devam ediyor. Joygame’in MMO futbol oyunu Goley’de ile futbolsever oyuncuları, oyun içi sürpriz ve yenilikler bekliyor.

Online oyun sektörünün Türkiye’deki lider ismi Joygame, Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirliklerini güçlendirmeye devam ediyor. MMO futbol oyunu Goley için Coca- Cola ile el sıkışan Joygame, Dünya Kupası’nın yaklaşmasıyla bu yılı futbol yılı ilan etti.

MMO futbol oyunu Goley ile için geliştirilen Coca - Cola ve Joygame işbirliği kapsamında Coca- Cola stadyumu, flama, pankart, balon, saha reklamları ve saha dışı görseller Goley sahalarında yerini alıyor.

Goley ve Coca -Cola işbirliği kapsamında özel turnuvaların yapıldığı Goley’de, kırmızı kasa kapsamında oyunculara promokodlar da hediye ediliyor. Bunlar buzdağının gözüken yüzü. Bakalım bu birliktelikten daha ne güzel haberler çıkacak.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz fanta logo
FANTA

Online oyun firması Joygame Fanta ile yeni bir proje için el şıkıştı. Joygame’in müziğiyle, dansıyla ve eğlencesiyle dikkat çeken oyunu MStar, Fanta ile eğlence dolu anlara imza atıyor. Proje kapsamında Fanta’ya özel şarkı ve turnuvaları Mstar oyununa entegre eden Joygame, oyuncuları Fanta şarkısı ile eğlendirip dans ettirmeyi hedefliyor.

 

Türkiye’de yüzde 75’lik pazar payıyla lider online oyun firması Joygame, tüm dünyada MMO* Dance kategorisindeki en iyi oyunlardan biri olan MStar oyunu içinde Fanta’ya özel turnuvalar düzenliyor. Joygame, turnuvaya katılan MStar oyuncularına oyun içi hem değerli hediyeler kazandırıyor hem de farklı bir deneyim yaşatıyor.

MStar – Fanta işbirliği kapsamında Joygame, oyuncuları heyecanlandıracak oyun içi yenilikleriyle dikkat çekiyor. Fanta’ya özel şarkı ile eğlenip dans ederek puan kazanacak Mstar oyuncularını, büyüleyici Fanta haritası, Fanta markası altında birçok farklı kıyafet ve aksesuar, Fanta ev ve bahçe dekorasyon eşyaları, enerji içecekleri gibi birçok yenilik bekliyor.

Yenilenen web sitesinde hediye kutusundan çıkacak bir sürü sürpriz Fanta hediyesiyle oyuncularının yüzünü güldürüyor. 13 Ağustos’ta başlayacak olan proje ile MStar’ın eğlenceli, Fanta’nın renkli dünyasında kaybolacak, dansın, müziğin, modanın, aşkın ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız!

Proje kapsamında yenilenen web sitesiyle online dans ve sosyal arkadaşlık oyunu MStar, oyuncularını eğlenceli Fanta hediyeleri ile buluşturuyor. Siz de, 13 Ağustos’ta başlayacak olan proje ile birbirinden değerli sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

*MMO (Massive Multiplayer Online / çoklu oyunculu çevrim içi oyun)

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz line logo
LINE

Türkiye’nin online oyun markası Joygame, işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye pazarına sıkı bir giriş yapan dünyanın en popüler chat uygulamalarından Line ile yeni bir işbirliğine imza atan Joygame, oyuncularına yepyeni sürprizler sunuyor.

Line ve Joygame yeni bir partnerlik için kolları sıvadı. Türkiye’nin en büyük dijital eğlence ve oyun merkezi Joygame ile Türkiye pazarına sıkı bir giriş yapan dünyanın en popüler chat programlarından Line, tüm oyun severler için güzel ve yenilikçi bir iş birlikteliğine imza atıyor.

Line üzerinde Goley ve Wolfteam adında ilk resmi oyun hesaplarını açan Joygame, bu resmi hesaplar üzerinden oyunculara birbirinden farklı yenilikler sunarken aynı zamanda oyunculara Line ile çeşitli sürprizler dağıtıyor.

Sadece bu hesaplara özel etkinlikler, haber akışları, hediye dağıtımları, sohbet anları gibi eğlenceli içerikler dışında ilerleyen dönemde oyunlara yönelik temalar ve stickerlar da Joygame ve Line tarafından oyun severlerin hizmetine sunulacak.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz ininal logo
ININAL

EKART, MasterCard, ING Bankası ve Provus Bilişim Hizmetleri ile ortak geliştirilen ininal Kart Projesi, Türkiye çapında bulunan parekende noktalarında satılan ilk ön-ödemeli kart olma özelliği taşımaktadır. Ön ödemeli ininal kart, bankacılık sistemi dışında kalan ve kredi kartı ile Internet üzerinden alışveriş yapamayan ya da yapmaya çekinen kullanıcılara güvenli alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. İninal, Türkiye'nin yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz game sultan logo
GAME SULTAN

Türkiye'nin önde gelen E-Pin satış portalı Game Sultan, 2006 yılında hizmetlerine başladı. 2008 ve 2009 senelerinde Gittigidiyor.com bünyesindeki sanal mağazası ile diğer tüm mağazalar arasında en fazla satış adedi, en yüksek ciro ve %100 müşteri memnuniyeti ile tüm kategorilerde en iyi sanal mağaza olmuş ve hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmiştir.

joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz crunchyroll logo
CRUNCHYROLL

Crunchyroll, Japon anime ve Asya bölgesinin önde lider firmasıdır. Crunchyroll çoğunluk sermayesi Chernin Group, LLC (TCG), Peter Chernin tarafından 2010 yılında kurulan bağımsız medya holdingidir.

Crunchyroll San Francisco, Los Angeles ve Tokyo'da ofisleri vardır ve Japon Animasyonlar Derneği (AJA) üyesidir.

devamı
joygame kurumsal partnerlerimiz diger partnerlerimiz spectrum medya logo
SPECTRUM MEDYA (2012-2015)

Karnaval eğlence platformu, geleneksel yayın araçları ve her yerden ulaşılabilen dijital platformlar aracılığıyla, gençlik odaklı içerikler yaratan yeni nesil medya ve eğlence şirketidir. Alanında küratör, yüksek kaliteli orijinal programlar yaratan, lider, yenilikçi, karasal ve dijital mecralarda yer alan bir yayıncıdır.

Karnaval; Türkiye'nin en saygın radyo markaları Süper FM, Metro FM, Joy Türk ve Joy FM ile FM bandı üzerinde, 40’dan fazla şehirde yayındadır. Türkiye’deki radyo dinleyicilerinin %17’sine ulaşmaktadır. Karnaval karasal yayın ağı ile, Türkiye radyo piyasasında sahip olduğu yüksek erişim ve yayın türü çeşitliliği sayesinde alanında lider konumdadır

devamı